Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features.‎ just login to your account and enjoy .‎.‎.‎

<none>

Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features.‎ just login to your account and enjoy .‎.‎.‎

حریم خصوصی کاربران

شما اینجا هستید

اطلاعات خصوصی

در این تارنما اطلاعات شخصی مراجعه کننده‌گان دریافت، جمع‌آوری و ذخیره نخواهد شد. شایان ذکر است برخی اطلاعات، به هنگام بازدید از هر پایگاهی بصورت خودکار در اختیار پایگاه مربوطه قرارمی‌گیرد ودر این پایگاه به‌منظور برقراری امکان  ارائه آمار در راستای خدمت‌رسانی بهتر ذخیره خواهند شد. این اطلاعات بشرح زیر می‌باشند:

  • اطلاعاتی درباره نشانیIP رایانه شما  (نشانیIP عددی است که بطور خودکار از سوی شکرت ارائه دهنده خدمات اینترنت، زمانی که شما وارد شبکه وب می‌شوید به رایانه شما تخصیص داده می‌شود).
  • نشانی تارنمایی که از طریق آن وارد سایت ما شده اید برای مثال؛ «itrc.ac.ir»
  • تاریخ و زمانی که شما وارد تارنمای ما می‌شوید و مدت زمانی که در تارنما حضور دارید.
  • نام و نسخه سیستم‌عامل و مرورگر رایانه شما. به عنوان مثال: «GNU-Linux/Firefox» این اطلاعات به طورخودکار ازطریق مرورگر شما منتقل می‌شود.
  • علاوه بر اطلاعات خصوصی در بعضی از قسمت‌های پایگاه نظیر نظرسنجی اطلاعاتی که شما در آن وارد می‌کنید برای بهبود عملکرد سایت بکار می‌رود. این اطلاعات به صورت بی نام در اختیار مدیران قرار می‌گیرد و با اطلاعات شخصی متفاوت می‌باشد.

ما در این اطلاعات با چه کسانی سهیم هستیم؟

تمامی اطلاعات مذکور، بجز در موارد بررسی‌های قانونی از سوی مراجع ذی‌صلاح بهمراه حکم قضایی، در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

پیوند به پایگاه‌های دیگر

با عنایت به این امر که پیوندهای زیادی از پایگاه‌ اینترنتی نهادها، موسسات و سازمان‌های دیگر در بخش‌های مختلف این پایگاه اعم از قسمت ارائه مرجع محتوی، پیوند‌های مرتبط و غیره بکاربرده شده است. بدیهی است از این پایگاه خارج و مشمول حقوق و قوانین حاکم بر پایگاه مورد نظر شده‌اید.

 

فضای مجازی برای استفاده در موارد متعددی مفید است هرچند خطرات بالقوه و بالفعلی برای فرزندان در این فضا نيز وجود دارد که لازم است با مشارکت همه ذینفعان تدبیری هوشمندانه اتخاذ شود؛ این مهم نه‌فقط در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای جهان امری مقبول و در حال پیگیری است.

ارتباط با ما